2014-12-24

2014 metų kūrybinė apžvalga


2014 metų kūrybinė apžvalga. 

Sausio mėnesį eksponavau darbus "ISM" universitete. Dalyvavau grupinėse parodose. Iki vasaros tapiau, piešiau portretus, natiurmortus, taip pat mokiau piešimo pagrindų tatiuruočių salono "Drakono Ženklas" tatiuruotojus.

 Po to dalyvavau Florencijos Meno Akademijos (Italija) konkurse.
Laimėjau galimybę pastudijuot Florencijoje, tai nuo birželio pabaigos iki liepos pabaigos buvau Florencijoje. Tai buvo vienas iš geriausių menesių mano gyvenime.
Susipažinau su daug bendraminčių iš viso pasaulio ir turėjau nuostabius mokytojus. 

Grižes iš Florencijos, su kolegomis: Donatu Vasiliausku, Almantu Šukeliu, Augustinu Kluoda ir Evaldu Nariūnu sukurėm dailininkų kolektyvą pavadinimu "1390".
Su jais surengeme paroda VDA KDF galerijoje. 

Sekantis svarbus įvykis buvo dalyvavimas Alex Kanevsky dirbtuvese, kurios vyko VDA. Per dirbtuves bendraujant su Alex, permąsčiau meno sampratą ir supratau, kad turiu daryti tik tai kas nuoširdu ir man įdomu.

Dailės akademijoje, su Dianos pagalba, pradėjau spausti sausos adatos technika atliktus darbus, dalyvauti vakariniame piešime. 

Po kurio laiko pradėjau lankyti skaitmeninės tapybos kursus, kuriuos organizavo kolega Andrius Matijošius. Išmokau tikrai daug ir kursų kolektyvas sukurė gerą atmosferą darbui. 

Dabar tapau mažas kompozicines studijas, darau užsakymus, ruošiu galutinius skaitmeninės tapybos darbus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą